Wesprzyj wyjątkowy projekt!

fot. Katarzyna Milewska

Każdy z nas przechodzi różne etapy życia – od beztroski, przez ograniczenia, jakie narzuca społeczeństwo, media albo nieoczekiwana choroba.

fot. Katarzyna Milewska

Dzisiejszy świat próbuje nas wstawić w określone ramki, szufladki, narzucić nam postrzeganie siebie i swojego ciała. Spektakl Womanifesto opowiada o drodze do samoakceptacji, powrocie do natury i prawdziwych relacji międzyludzkich. To opowieść nie tylko o kobietach, ale o ludziach żyjących w XXI w.

Spektakl łączy różne formy wyrazu artystycznego: śpiew i taniec. Projekt jest niekomercyjny, a polska grupa pod przewodnictwem choreografki Ilony Bekier jako jedyna z Polski ma szansę wystąpić ze spektaklem na Festiwalu Tanecznym na Sycylii. Potrzebne jest wsparcie finansowe, aby pokryć koszty lotu i zakwaterowania. Dlaczego o tym piszemy? Nie tylko dlatego, że temat jest uniwersalny, a spektakl niesamowity, ale też dlatego, że w grupie występuje nasza redaktor naczelna Anna Michnikowska, która „Szugarfrika” powołała do życia i od wielu lat wspiera polskich diabetyków. Jeśli chcesz dołożyć swoją cegiełkę do wyjątkowego projektu – wesprzyj finansowo: https://zrzutka.pl/w8bvz3 (liczy się każda złotówka, która np. od kilku miesięcy kurzy się na półce ;)) lub po prostu udostępnij link. Każda pomoc jest na wagę Sycylii 😉
Na temat projektu przeczytasz tu: https://www.instagram.com/womanifesto_ibe/

fot. Katarzyna Milewska
fot. Katarzyna Milewska
fot. Katarzyna Milewska

Tags

You may also like...

0 thoughts on “Wesprzyj wyjątkowy projekt!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *