Zapisy na turniej piłkarski dla diabetyków

W dniach 15-16 czerwca 2019 r. odbędzie się turniej piłkarski w randze Mistrzostw Polski „INSULIN ON BOARD CUP”. Zapisy do końca kwietnia!

Organizatorem jest Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą i Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 3 w Warszawie. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Warszawy oraz Polski Związek Piłki Nożnej.
Oprócz emocji piłkarskich, na wszystkich uczestników czeka także wiele innych atrakcji, w tym: gry rodzinne i animacje dla dzieci oraz zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikami. Turniej odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych: 2008 i młodsi, 2004-2007 oraz kategoria open (2003 i starsi).
Zapisywać mogą się zespoły minimum 6-osobowe i maksimum 9-osobowe, w których mogą występować zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. Uczestnikami zawodów mogą być wyłącznie osoby chorujące na cukrzycę.
Zapisy przyjmowane będą do 30 kwietnia 2019 pod adresem mailowym: [email protected]
Zawodnicy, którzy nie należą do żadnej drużyny, a chcieliby wziąć udział w turnieju, również mogą wysłać zgłoszenie (mail: [email protected] ). Wówczas zostaną przydzieleni do zespołów, które mają mniejszą liczbę graczy.
Zawodnikom organizatorzy pokrywają koszty noclegu w Hotelu Julinek w Lesznie k. Warszawy i Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym w Miedzeszynie. Ci, którzy nie skorzystają z proponowanych miejsc noclegowych organizatorzy zwrócą koszt noclegu do kwoty 65 zł.
Aktualne informacje będą pojawiać się na bieżąco na stronie: www.fundacja-cukrzyca.pl

Tags

You may also like...

0 thoughts on “Zapisy na turniej piłkarski dla diabetyków”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *