Aktualizacja aplikacji CONTOUR®DIABETES

Ascensia Diabetes Care informuje, że zaktualizowała aplikację CONTOUR®DIABETES w celu umożliwienia jej sprawnej integracji z aplikacją Apple Zdrowie. Dzięki współpracy tych aplikacji, użytkownicy mogą przesyłać wyniki pomiarów poziomu glukozy we krwi oraz dane na temat spożycia węglowodanów.

Gdy użytkownik uruchomi odpowiednią opcję, dane z aplikacji CONTOUR®DIABETES będą automatycznie przekazywane do aplikacji Apple Zdrowie i widoczne w sekcji dotyczącej poziomu glukozy we krwi.

Użytkownicy mają możliwość zapisywania danych, zebranych przez Apple Zdrowie, w chmurze CONTOUR® Cloud. Na tym etapie aplikacja CONTOUR®DIABETES nie umożliwia przeglądania danych przesłanych przez Apple Zdrowie do CONTOUR® Cloud – firma nie wyklucza dodania tej funkcji w przyszłości.

Wiele osób chorych na cukrzycę korzysta z Apple Zdrowie jako głównej aplikacji do monitorowania danych o swoim stanie zdrowia. Obecna aktualizacja ma na celu ułatwienie im zbierania i analizy danych o chorobie. Dzieje się tak dzięki możliwości automatycznego przekazywania danych o poziomie glukozy we krwi i o spożyciu węglowodanów.

Tags

You may also like...

0 thoughts on “Aktualizacja aplikacji CONTOUR®DIABETES”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *