Rozwiązanie 8. konkursu Diabetycy Podróżnicy

Drodzy Czytelnicy Podróżnicy,

dzięki Wam zwiedziłem w tym roku nie tylko kawał Polski, ale i kawał świata!

Na początek chciałbym podziękować Dawidowi Machowi, który zabrał mnie na najwyższy szczyt Hiszpanii, czyli położoną na Teneryfie Teide. W sumie, to mogę nawet stwierdzić, że to mój pierwszy siedmiotysięcznik, bo jeśli liczyć to, co pod wodą, to Teide ma 7550 m…. a może by tak w przyszłym roku zacząć zdobywać Koronę Ziemi? Co Ty na to? 😉

 

 

Dziękuję 9-letniej Zosi, która choruje na cukrzycę od 2,5 roku i jej mamie Edycie Syktus za rajskie plaże i nurkowanie w Albanii. Gdyby nie Wy, nie wiedziałbym, że w Albanii można nurkować!

 

 

 

 

 

Cudownie również wspominam wędrówki z Joanną Musolf-Greśko po Sudetach, zresztą to nie pierwsze nasze wspólne wakacje… i mam nadzieję nie ostatnie 😉

 

 

 

 

 

Ania i Stach zabrali mnie z kolei na północ, do Szwecji. Cośmy się z Anką poszaleli na plaży, to już nasze! 😉

 

 

 

 

 

 

 

Na koniec dziękuję Julii za stemplewski chill-out… uwielbiam aktywnie spędzać czas, ale po tych wszystkich przygodach fajnie było wybrać się do Stemplewa i przy dobrej lekturze 😉 pobujać się na hamaku.
To były najlepsze wakacje ever!

PS. Oczywiście mam dla Was nagrody, książki: „Wygraj z cukrem” Patrika Olssona i Larsa Erika Litsfedta Wydawnictwa Otwarte oraz „Kuchnia dla diabetyków. Smaki świata” Doroty Drozd Wydawnictwa RM. Redakcja z osobami nagrodzonymi skontaktuje się e-mailowo. Gratulujemy!

Tags

You may also like...

0 thoughts on “Rozwiązanie 8. konkursu Diabetycy Podróżnicy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *