Wielki horoskop „Szugarfrika” na rok 2018


WODNIK
O co chodzi w horoskopach? Po co je czytać? Na te i inne pytania znają odpowiedzi oświeceni astrologowie i niektóre ich zwierzęta. Patrzenie w gwiazdy to prawie sięganie ich. To niemal spacer wśród nich. Czy to prawda? Odpowiedź jest prosta – jak mówi stare chińskie przysłowie: Im wyżej podniesiesz nogę, tym wyżej noga zostanie podniesiona.


RYBY
Ustawienie gwiazd w 2018 roku może zostać odebrane na dwa sposoby. Docenią to sportowcy i osoby aktywne. Docenić to będą musiały także wszystkie inne osoby, ponieważ nie ma innej możliwości. Położenie gwiazdozbioru Equuleus (Źrebię) głosi, że wszyscy urodzeni pod znakiem ryb będą chcieli ćwiczyć. Jak mówią prawdziwi sportowcy: Samo się nie zrobi!


BARAN
Barany będą w tym roku pod wpływem promieniowania słońca. Przyniesie Im pozytywną energię i nielichą opaleniznę. Najkorzystniejsze układy ze słońcem przewidują 22.01–25.01, 01.03–15.03 i 6.04–26.10. Wzorem prawdziwych Baranów oraz prawdziwych i zmyślonych jaszczurek, naładujcie się w te dni siłą najbliższej gwiazdy. Wystarczy Wam na dni z gorszą pogodą. Zostanie nawet trochę dla innych.


BYK
2018 rok zapewne (ale nie całkiem) obfitować będzie w szereg trudnych do określenia wydarzeń. Układ HR 8414 Sadalmelik bocznego przezieru gwiazdozbioru Cepherus jasno otwiera drzwi, dotąd na półotwarte. Wszelkie niejasności zostaną więc przynajmniej częściowo rozwiane.


BLIŹIĘTA
Urodzeni pod tym znakiem mogą w 2018 r. spodziewać się małych, żółtych słupków ograniczających, które będą pojawiać się ni stąd, ni zowąd. Dział astrologiczny magazynu „Szugarfrik” przyznaje, że to proroctwo wzbudziło pewne wątpliwości. Na szczęście po wielogodzinnych naradach postanowiliśmy sprawdzić je jeszcze raz. Nie było wątpliwości – drugi wynik całkowicie zgodził się z pierwszym. Powodzenia!


RAK
Liniowe ustawienie Saturna, Merkurego i kilku piesków preriowych (właściwie nieświszczuków łac. cynomys. przyp. red.) na południe od Lawton, Oklahoma, wskazuje konieczność ruchową. W 2018 roku, aby szczęście sprzyjało i biznes dobrze szedł, urodzeni pod znakiem Raka powinni codziennie stanąć prosto, zrobić przysiad, zrobić pompkę i zrobić sobie herbatę. Powodzenia i smacznego!


LEW
Kiedy 17 czerwca o godzinie 23.17 gwiazda HR5191 (Alkaid) na dokładnie 6 i pół sekundy rozbłyśnie 0,02% jaśniej, należy podrapać się w prawą piętę. Osoby, które tego nie zrobią lub podrapią się w piętę lewą, mogą być do końca roku bardziej spięte. Nic jednak straconego! Prawopiętnego drapania można dokonać w każdym momencie od 18 czerwca. Wtedy wszystkie astrologiczne kwestie zostaną dopięte na ostatnią pię… ostatni guzik!


PANNA
To dobra wiadomość! Rok 2018 przyniesie powodzenie w zdrowiu i ogólnym samopoczuciu!
Szczególnie poprawić ma się odporność na przeziębienie i grypę. Należy jednak przestrzegać niektórych kosmicznych zasad:
● Spożywaj produkty warzywne bogate w witaminy!
● Wysypiaj się!
● Nie stroń od aktywności fizycznej!
● W wietrzne dni zakładaj szalik!


WAGA
Do odważnych Wag rok 2018-ty należy! Ważne i ważkie sprawy będziesz potrafił/a ocenić w sposób rozważny i wyważony. Waga podjętych decyzji przeważy szalę na Twoją korzyść, Bez problemu wypijesz piwo, którego nawarzysz, wręcz z nadwyżką. To co nieważne pozostanie poza Twoją uwagą. Jeśli tylko się odważysz, rok 2018 spędzisz w astrologicznej nieważkości.


SKORPION
Jowisz w swym majestacie będzie w roku 2018 sprzyjał Ziemi. I trochę Księżycowi. Stawia to Skorpiony w pozycji obserwatorów. Saturn stanie w neutralnej pozycji do Merkurego, aby nie denerwować Marsa, Wenus zachowa nietypowy spokój i chęć kompromisu. Pluton wciąż jest obrażony, od kiedy dowiedział się że nie jest planetą. Neptun nie chce oddać Wielkiego Wozu pożyczonego od Kasjopei, pod pretekstem stania w korku. Tak naprawdę skończyło mu się paliwo i musi zasuwać na stację (kosmiczną) z buta.


STRZELEC
Połączenie oktotansu gwiazdozbioru Vulpecula i dominacji Wielkiej Niedźwiedzicy (największej jaką znam…) sugeruje, że czas na zmiany. Jeśli preferujesz skarpety w kolorze szarym lub żółtym przegotuj się na skarpety czarne lub czarno-czerwone. Czy wiecie, że Wielka Niedźwiedzica nosi skarpety zielone z dwoma fioletowymi paskami na górze? I powiem Wam jedno: to są bardzo wielkie skarpety…


KOZIOROŻEC
Gwiazdy mówią osobom spod znaku Koziorożca: Bądźcie szczęśliwi! Obrót półosi o 180 stopni do kierunku przeciwnego gwiazdozbioru Camelopardalis, zdejmuje niekorzystne promieniowanie z bliżej niezidentyfikowanej odległości. To wszystko oznacza, że należy nastawić się na cel, a wręcz na pal. Na wszelki wypadek numery, które należy obstawić w znanej, pragnącej zachować anonimowość grze losowej: 4, 8, 33, 39, 43.

Tags

You may also like...

0 thoughts on “Wielki horoskop „Szugarfrika” na rok 2018”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *