Nowy Szugarfrik już w sprzedaży!


A co w nim?

Do diabła z tą cukrzycą!
Psycholog Monika Godlewska pisze o tym, jak sobie radzić z wypaleniem terapeutycznym w cukrzycy, a problem jest poważny, bo wypalenie może dotknąć nie tylko cukrzyka, ale także jego rodziców.

Marzenia z zaświatów
Magda chciała zostać edukatorem diabetologicznym. Jej marzeniem było wydanie bajeczek o pszczółce EMI, w której w sposób przystępny dla dzieci opowiada o cukrzycy. Rok temu Magda popełniła samobójstwo. Rozmowa z siostrą bliźniaczką Magdy – Martą, która postanowiła spełnić marzenie siostry.

To związek na lata
Rozmowa o leczeniu otyłości z prof. dr. hab. n. med. Krzysztofem Paśnikiem, Kierownikiem Kliniki Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej, Metabolicznej i Torakochirurgii Wojskowego Instytutu Medycznego.

Wszy? Gnidy? Nie panikuj!
Wszawica to wciąż temat tabu – co jest faktem, a co mitem?

Kommu hummus?
Czy wiecie, że ciecierzyca, z której robi się hummus ma niski IG, a zawarty w niej potas obniża ciśnienie i poziom złego cholesterolu? Właśnie dlatego prezentujemy kilka przepisów kulinarnych na pyszne hummusy.

Serce w potrzebie
Nie chcemy straszyć, ale aż 70% zgonów wśród osób z cukrzycą spowodowanych jest przez choroby sercowo-naczyniowe. Jak im zapobiegać?

Łotwa wciąż nieodkryta
Choć leży prawie za miedzą i choć przez stulecia łączyła nas wspólna historia, to jednak rzadko odwiedzamy ten kraj. A szkoda….

Tags

You may also like...

0 thoughts on “Nowy Szugarfrik już w sprzedaży!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *