Diabetycy podróżnicy – konkurs


Nasz Szugar Frik, jak co roku marzy o podróżach – w związku z tym po raz 7. ogłaszamy konkurs fotograficzny Diabetycy Podróżnicy.

Co trzeba zrobić?
Należy zaopatrzyć się w egzemplarz Szugarfrika (opcjonalnie, jeśli zapomnieliśmy zabrać Szugarfrika na wakacje, można wykonać własnoręcznie napis „www.szugarfrik.pl”– może on być patykiem po plaży pisany, ułożony z muszelek, kamieni czy balonów – co tylko przyjdzie Wam do głowy). Przekonajcie naszego komiksowego Szugar Frika, że nawet podczas wakacji o nim pamiętacie! Zdjęcie wyślijcie na adres: [email protected]
Czekamy do 15 września 2017 r.

Te, które poruszą serce Frika nagrodzimy i zamieścimy we wrześniowym wydaniu! Nagrody to m.in.: 5 książek Agaty Lewandowskiej „Ciasta i desery dla diabetyków” ufundowanych przez wydawnictwo RM i 5 zestawów zawierających ekskluzywną grę planszową HALMA + GeloVox® (www.gelovox.pl).


W wiadomości zamieśćcie klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Oto kilka przykładów fotografii konkursowych z poprzednich edycji konkursu:

Tags

You may also like...

0 thoughts on “Diabetycy podróżnicy – konkurs”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *