Nowy Numer!


Z najnowszym numerem miesięcznika dla osób z cukrzycą Szugarfrik książeczka ze świątecznymi i sylwestrowymi przepisami kulinarnymi – a w nim pyszne dania tradycyjne i mniej tradycjne – a wszystko wyliczone pod kątem WW, WBT, kcal i IG przez dietetyka. Ponadto w numerze m.in.

„Stan przecukrzycowy. Włącz alarm!”:

„Różni ludzie, różne reakcje” – czyli jakich reakcji możemy się spodziewać od bliższych i dalszych znajomych na wiadomość o cukrzycy? Co odpowiadać, jak sobie z radzić z różnymi komentarzami – podpowiada psycholog.

„Stan przecukrzycowy. Włącz alarm!” – nie zwlekaj, działaj, stan cukrzycowy to alarm, który może nasz uchronić przed cukrzycą.`

„Lokatorka” – wywiad z Moniką Pitalą, stypendystką programu Słodycz Wiedzy wyróżnioną przez redakcję Szugarfrika – tak to Monika zaprojektuje kolejną okładkę Szugarfrika. Sami jesteśmy ciekawi, co to będzie! 🙂

„Święta na dobrym poziomie” – czyli jak przetrwać z świąteczne biesiady przy stole oraz sylwestrowe szaleństwa bez cukrzycowych niespodzianek.

„Na zdrowy rozum” – czy wiesz, że Twój mózg potrzebuje także odpowiedniej diety? Od tego co jesz, zależy Twoje sprawność umysłowa i koncentracja, a pośrednio sukcesy na uczelni i w pracy.

„Najważniejszy jest smak” – wywiad z Anną Starmach jurorką programu MasterChef, która opowiada o swojej najnowszej książce kulinarnej „Pyszności”. Zdradza też kulisy programu i opowiada o przedfinałeowej wpadce Damiana Kordasa, która nie przeszkodziła mu zostać zwycięzcą programu.

Miesięcznik Szugarfrik jest dostępny w prenumeracie ([email protected] lub w zakładce prenumerata) oraz w wybranych salonach sieci Empik.

Tags

You may also like...

0 thoughts on “Nowy Numer!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *