Diabetycy Podróżnicy – konkurs

Co trzeba zrobić?
Należy zaopatrzyć się w egzemplarz Szugarfrika (opcjonalnie, jeśli zapomnieliśmy zabrać Szugarfrika na wakacje, można wykonać własnoręcznie napis „www.szugarfrik.pl”– może on być patykiem po plaży pisany, ułożony z muszelek, kamieni czy balonów – co tylko przyjdzie Wam do głowy). Przekonajcie naszego komiksowego Szugar Frika, że nawet podczas wakacji o nim pamiętacie.
Zdjęcie wyślijcie na adres: redakcja@szugarfrik.pl
Czekamy do 10 września 2017 r.

Te, które poruszą serce Frika nagrodzimy i zamieścimy we wrześniowym wydaniu! Nagrody to:

5 książek Agaty Lewandowskiej „Ciasta i desery dla diabetyków” ufundowanych przez wydawnictwo RM.
(www.rm.com.pl).

5 zestawów: gra + GeloVox – OCHRONA GARDŁA I GŁOSU. GeloVox to produkt przeznaczony do ochrony błony śluzowej jamy ustnej i gardła z przeznaczeniem na suche, podrażnione gardło oraz problemy z głosem. (www.gelovox.pl).

5 termicznych etui FRIO do przechowywania
i transportu insuliny. ufundowane przez dystrybutora Frio Polska
(www.frio.pl).

5 płynów do płukania ust Alfa Diabetic ufundowanych przez firmę ATOS MM (www.atosmm.com.pl)

W wiadomości zamieśćcie klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Tags

You may also like...

0 thoughts on “Diabetycy Podróżnicy – konkurs”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Szugarfrik cukrzyca

Cukrzyca – słowo budzące niepokój nawet u tych, którzy nie mieli z nią bezpośredniej styczności. To choroba, która dotyka prawie 3 miliony Polaków z czego część nawet nie wie, że choruje. Jak z nią walczyć? Czy prowadzenie dotychczasowego życia z cukrzycą jest możliwe? I w końcu – jaka dieta jest wskazana dla wszystkich, którzy muszą zmagać się z chorobą?

Na wszystkie te pytania jest odpowiedź i znajdziesz ją właśnie u nas! Stworzyliśmy portal oraz magazyn, które są prawdziwymi kompendiami wiedzy nie tylko dla diabetyków (zarówno tych którzy chorują na najbardziej powszechną cukrzycę typu 2, typu 1, jak i dla tych z innymi typami) , ale również ich rodzin, lekarzy, edukatorów oraz wszystkich innych osób, które chcą znaleźć wartościowe informacje w sprawdzonym miejscu!

Szugarfrik – wiedza i nie tylko
Naszą misją jest przede wszystkim przekazywanie wiedzy dotyczącej choroby, jaką jest cukrzyca, jej objawów i powikłań, sposobów radzenia sobie z nią i nie tylko. Pokazujemy najlepsze diety, wskazujemy najnowsze osiągnięcia medycyny i dostarczamy świeże aktualności, które z pewnością zainteresują wszystkich diabetyków.

Jednak wiedza to nie wszystko – zadbamy również o dobry humor każdego kto odwiedzi naszą stronę albo otworzy magazyn, opowiemy historie innych diabetyków – zarówno tych znanych, jak i zupełne zwyczajnych, a także porozmawiamy o sporcie czy kulturze. Oczywiście ważnym miejscem w naszym magazynie jest rubryka, której tematyką jest dieta osób zmagających się z cukrzycą – dzięki niej dowiecie się jak przygotowywać dania, które będą nie tylko zdrowe, ale też smaczne. Jednym słowem – wszystko w jednym miejscu!

Na stronie znajdziesz nie tylko nowinki, ale również cofniesz się do informacji sprzed jakiegoś czasu – wszystko dzięki naszemu bogatemu archiwum!

Dlaczego warto nas czytać?
Przede wszystkim z powodu naszej dużej wiedzy oraz chęci przekazywania wyłącznie sprawdzonych i w stu procentach wartościowych informacji. Jesteśmy pozytywnymi ludźmi i dlatego chcemy zaszczepiać w Czytelnikach pozytywną energię, jednocześnie informując o tym, co ważne. Posiadamy wiele lat doświadczenia w tej dziedzinie, cukrzyca nie ma przed nami tajemnic i jesteśmy przekonani, że nie jest końcem świata – o tym chcemy przekonywać diabetyków na każdym kroku.

Bo cukrzyca jest chorobą, z którą można spokojnie żyć ciesząc się pełnią życia, mimo że odpowiednia dieta jest ważnym elementem leczenia (w cukrzycy typu 2) i samokontroli. Wystarczy ją poznać, znaleźć własne sposoby na radzenie sobie z ograniczeniami, jakie narzuca i nie myśleć o cukrzycy jako o czymś, co zakłóca codzienność.