Nowy Numer!


Z najnowszym numerem miesięcznika dla osób z cukrzycą Szugarfrik książeczka ze świątecznymi i sylwestrowymi przepisami kulinarnymi – a w nim pyszne dania tradycyjne i mniej tradycjne – a wszystko wyliczone pod kątem WW, WBT, kcal i IG przez dietetyka. Ponadto w numerze m.in.

„Stan przecukrzycowy. Włącz alarm!”:

„Różni ludzie, różne reakcje” – czyli jakich reakcji możemy się spodziewać od bliższych i dalszych znajomych na wiadomość o cukrzycy? Co odpowiadać, jak sobie z radzić z różnymi komentarzami – podpowiada psycholog.

„Stan przecukrzycowy. Włącz alarm!” – nie zwlekaj, działaj, stan cukrzycowy to alarm, który może nasz uchronić przed cukrzycą.`

„Lokatorka” – wywiad z Moniką Pitalą, stypendystką programu Słodycz Wiedzy wyróżnioną przez redakcję Szugarfrika – tak to Monika zaprojektuje kolejną okładkę Szugarfrika. Sami jesteśmy ciekawi, co to będzie! 🙂

„Święta na dobrym poziomie” – czyli jak przetrwać z świąteczne biesiady przy stole oraz sylwestrowe szaleństwa bez cukrzycowych niespodzianek.

„Na zdrowy rozum” – czy wiesz, że Twój mózg potrzebuje także odpowiedniej diety? Od tego co jesz, zależy Twoje sprawność umysłowa i koncentracja, a pośrednio sukcesy na uczelni i w pracy.

„Najważniejszy jest smak” – wywiad z Anną Starmach jurorką programu MasterChef, która opowiada o swojej najnowszej książce kulinarnej „Pyszności”. Zdradza też kulisy programu i opowiada o przedfinałeowej wpadce Damiana Kordasa, która nie przeszkodziła mu zostać zwycięzcą programu.

Miesięcznik Szugarfrik jest dostępny w prenumeracie (prenumerata@szugarfrik.pl lub w zakładce prenumerata) oraz w wybranych salonach sieci Empik.

Tags

You may also like...

0 thoughts on “Nowy Numer!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Szugarfrik cukrzyca

Cukrzyca – słowo budzące niepokój nawet u tych, którzy nie mieli z nią bezpośredniej styczności. To choroba, która dotyka prawie 3 miliony Polaków z czego część nawet nie wie, że choruje. Jak z nią walczyć? Czy prowadzenie dotychczasowego życia z cukrzycą jest możliwe? I w końcu – jaka dieta jest wskazana dla wszystkich, którzy muszą zmagać się z chorobą?

Na wszystkie te pytania jest odpowiedź i znajdziesz ją właśnie u nas! Stworzyliśmy portal oraz magazyn, które są prawdziwymi kompendiami wiedzy nie tylko dla diabetyków (zarówno tych którzy chorują na najbardziej powszechną cukrzycę typu 2, typu 1, jak i dla tych z innymi typami) , ale również ich rodzin, lekarzy, edukatorów oraz wszystkich innych osób, które chcą znaleźć wartościowe informacje w sprawdzonym miejscu!

Szugarfrik – wiedza i nie tylko
Naszą misją jest przede wszystkim przekazywanie wiedzy dotyczącej choroby, jaką jest cukrzyca, jej objawów i powikłań, sposobów radzenia sobie z nią i nie tylko. Pokazujemy najlepsze diety, wskazujemy najnowsze osiągnięcia medycyny i dostarczamy świeże aktualności, które z pewnością zainteresują wszystkich diabetyków.

Jednak wiedza to nie wszystko – zadbamy również o dobry humor każdego kto odwiedzi naszą stronę albo otworzy magazyn, opowiemy historie innych diabetyków – zarówno tych znanych, jak i zupełne zwyczajnych, a także porozmawiamy o sporcie czy kulturze. Oczywiście ważnym miejscem w naszym magazynie jest rubryka, której tematyką jest dieta osób zmagających się z cukrzycą – dzięki niej dowiecie się jak przygotowywać dania, które będą nie tylko zdrowe, ale też smaczne. Jednym słowem – wszystko w jednym miejscu!

Na stronie znajdziesz nie tylko nowinki, ale również cofniesz się do informacji sprzed jakiegoś czasu – wszystko dzięki naszemu bogatemu archiwum!

Dlaczego warto nas czytać?
Przede wszystkim z powodu naszej dużej wiedzy oraz chęci przekazywania wyłącznie sprawdzonych i w stu procentach wartościowych informacji. Jesteśmy pozytywnymi ludźmi i dlatego chcemy zaszczepiać w Czytelnikach pozytywną energię, jednocześnie informując o tym, co ważne. Posiadamy wiele lat doświadczenia w tej dziedzinie, cukrzyca nie ma przed nami tajemnic i jesteśmy przekonani, że nie jest końcem świata – o tym chcemy przekonywać diabetyków na każdym kroku.

Bo cukrzyca jest chorobą, z którą można spokojnie żyć ciesząc się pełnią życia, mimo że odpowiednia dieta jest ważnym elementem leczenia (w cukrzycy typu 2) i samokontroli. Wystarczy ją poznać, znaleźć własne sposoby na radzenie sobie z ograniczeniami, jakie narzuca i nie myśleć o cukrzycy jako o czymś, co zakłóca codzienność.